AVAYA CLOUD

 

AVAYA CLOUD

AVAYA KALİTESİNDE BULUT(CLOUD) DENEYİMİNE HAZIR MISINIZ?

 

İşletmenizin benzersiz, daha esnek ,işlevsel ve kaliteden ödün vermeden değer sunan bir bulut iletişim platformuna ihtiyacınız var.İster küçük ölçekli bir işletme olun, ister büyük çaplı bir işletme olun ya da mobil bir kullanıcı olun, Avaya bulut tabanlı iletişim tam size göre. Önde gelen Birleşik İletişim ve İletişim Merkezi çözümlerimiz, kuruluşunuzun benzersiz ihtiyaçlarına uyan bir tüketim modeliyle eşleştirmek için herkese açık bulut, özel bulut veya karma bulut modelleri aracılığıyla size en üst düzey özellikler sunar. Avaya'dan kanıtlanmış, entegre bir bulut platformunu deneyimlemek için bizimle iletişime geçin.

avaya@sistemnet.com.tr

 

 

Bulut İletişim Modellerimiz

 

Small Business

Küçük işletmeler için tasarlanmış, uygun fiyatlı telefon ve iş iletişimi.

 

Midsize Business

Tüm ekibiniz için herhangi bir cihazda, herhangi bir yerde ölçeklenebilir, isteğe bağlı Birleşik İletişim.

 

Large Enterprise

Müşteriye özel tasarlanmış,daha esnek ve rahatça geçişi yapabileceğiniz bulut sistemleri

 

Kanıtlanmış Avaya UC ve İletişim Merkezi Deneyimlerini İşletmenize Uygulayın

Sizin için çalışan hızlı dağıtım modelini seçin: Avaya'yı veri merkezinize koyun veya Avaya Bulut’a  güvenin. Tüm Birleşik İletişim ve İletişim Merkezi çözümlerinizi bulutta kullanın ya da bir bulut melezi ve şirket içi kullanın. Özel bulutunuz özel donanım üzerine kurulmuştur. Tek bir arama planı hem bulut hem de bina içi alanları destekler. Performans veya özelliklerden ödün vermezsiniz.

 

Yeni teknolojiye geçerken, önceden sermaye harcamalarından kaçının. Özel bir bulutla, uygulamalarınızı kontrol edersiniz ve genel bulut çözümleriyle rekabet eden fiyat noktalarında çözümünüzün yönetimine katılırsınız.

 

Sadece kullandığınız şey için ödeme yapın. Aylık yinelenen ücret olarak donanım, yazılım, kurulum, destek ve yönetilen hizmetleri dahil ediyoruz.Değişken  ihtiyaçlarınıza göre servisi yukarı veya aşağı ölçeklendirirsiniz. Ofis çalışanı kullanıcıları ekleyin veya uzaktaki personeli bağlamak için güvenli Sanal Masaüstü Altyapısı kullanın. Kullanıcıları dahil etmek ve çıkartmak hızlı ve kolaydır.

 

Destek Ekibimize huzurla güvenebilirsiniz. Özel bulutunuz, kullanılabilirliği sağlamak için Avaya uzmanları tarafından 7X24 yönetilir ve izlenir. Bilgi Teknolojisi Altyapı Kütüphanesi (ITIL®) ile görevlendirilmiş servis elemanlarımızın kalite ve tutarlılığına güvenebilirsiniz.

 

İletişiminizi özelleştirin ve entegre edin. Dünya çapındaki Birleşik İletişim ve İletişim Merkezi çözümlerimiz, özel iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için uyarlanabilir. Yeni işlevler eklerken mevcut Avaya son kullanıcı deneyimini genişletebilirsiniz.

 

Demo talepleriniz ve satın alma talepleriniz için hemen bizimle iletişime geçin. Gelip size hemen demo yapalım.


Whatsapp Destek

Sevda YÜCEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?